Restauracja Naftaya

Restauracja Naftaya jest wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie Podkarpacia

Rezerwacje

Tel. (+48) 13 43 662 12 wew. 517

Strona Restauracji Naftaya >
Menu Restauracji Naftaya >
Restauracja Naftaya na Facebooku >
Restauracja jest czynna codziennie od godz. 07:00 do 22:00

Restauracja Naftaya jest wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie Podkarpacia. Zachwyci tych wszystkich, którzy na równi stawiają kulinarne uniesienia smaku i niepowtarzalną atmosferę odwiedzanego lokalu.

Restauracja Naftaya to idealne miejsce zarówno na rodzinny obiad jak i na romantyczną kolację. Aromatyczna kawa, znakomite desery i szeroki wybór alkoholi umilą Państwu czas spędzony w przyjemnej atmosferze.

Restauracja Naftaya to najlepsza propozycja dla spotkań biznesowych. Niepowtarzalny klimat, nowoczesna aranżacja, doskonałe jedzenie i profesjonalna obsługa gwarantują powodzenie wszystkich rozmów i negocjacji.

Restauracja Naftaya to również odpowiednie miejsce na organizację przyjęć okolicznościowych. Urodziny, imieniny, jubileusze, a także przyjęcia z okazji Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej czy rocznicy Ślubu na długo pozostaną w Pamięci naszych Gości. Zapewniamy najlepszą oprawę tych wyjątkowych wydarzeń.

Zaletą Restauracji jest dostęp do tarasu, na którym można rozkoszować się smakiem serwowanych potraw na świeżym powietrzu.

Restauracja Naftaya otrzymała Certyfikat przynależności do Szlaku Kulinarnego "Podkarpackie Smaki", prowadzonego przez Stowarzyszenie "Pro Carpathia".

Szlak Kulinarny "Podkarpackie Smaki" ukazuje bogatą tradycję kulinarną Podkarpacia oraz ułatwia poznanie regionu poprzez wyszukane wrażenia kulinarne. Restauracja Naftaya zanim znalazła się na Szlaku Kulinarnym przeszła certyfikację, w czasie której sprawdzane były warunki przyjmowania gości, stan lokalu, a przede wszystkim dania z karty menu zgłoszone jako tradycyjne.

Barbara Jewiarz-Penar, wiceprezes spółki zarządzającej Hotelem Nafta Krosno, w którym mieści się nasza restauracja, przyjęła zasłużony certyfikat.

Krzysztof Zieliński z portalu Podkarpackie Smaki poleca Restaurację Naftaya w Krośnie. "Duet młodych kucharzy z Krosna, Łukasz Karnasiewicz oraz Adrian Boczar czyni z niej jedną z ciekawszych placówek kulinarny w regionie. Bo kuchnię traktują oni jako swoiste laboratorium, w którym cały czas odkrywają coś nowego" - przekonuje ekspert. Po degustacji proponowanych dań, dodaje: "To miejsce warto odwiedzić nie tylko dla posmakowania oryginalnych potraw, czy niecodziennych zestawów smaków, czy wreszcie obserwacji podejścia ich twórców do kuchni kreatywnej wykorzystującej wiedzę naukową na temat gotowania. Dwójka krośnieńskich kucharzy z Restauracji Naftaya przykłada też wielką wagę do artystycznej dekoracji dań, które stawiane są przed gościem (nie używają tu określenia klient). I pierwsze sekundy degustacji przeznaczamy na pochłanianie ich oczami, bo każde jest tego warte".

©2022 Hotel**** Nafta Krosno. Ten serwis używa cookies (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ich stosowanie).